Jakie są wasze życzenia?


Tu możecie składać swoje życzenia . Jakie tylko chcecie. Śmiałe nieśmiałe, co wam tylko przyjdzie do głowy. Nie rysuje postaci wystempujących w prawdziwym realnym świecie i postaci wybitnie młodych. Po za tym wszystko przejdzie oczywiście w granicach rozsądku.

Możliwe jest zamawianie ilustracji do opowiadań. Szczegóły możliwe do uzgodnienia na maeila.
Życzenia proszę skaładać w komentarzach poniżej

Możliwe jest składanie sugestii mang i dojinów, ale tu zastrzegam sobie możliwość odmowy. Powodami mogły by być. Nie myślcie o tym w sposób dziwny. Tworzenie dojinu to żmudny proces. Jedna strona to około 2-3 a nawet więcej roboczo godzin, więc trzeba mieć odpowiednio dużo motywacji by właściwie narysować, jak ma się za mało, to od razu będzie czuć że manga/dojin były robione na wymuszenie i nikomu nie sprawi radości.

 • Nie wystraczająca znajomość serjii(niemożność oddania klimatu), 
 • Brak odpowiedniego zamiłowanie (niemożność realizacji z powodu pewnej osobistej niechęci)
 • "Dziwny pomysł" (serja bądź pomysł który uważam za dziwny/ nie jestem sobie w stanie czegoś takiego wyobraźić i przekracza to moje pojmowanie, by zrobić to w wiadomej formie)
 • Po spełnieniu zyczeń dotyczące ich komentarze będą usuwane.

4 komentarze:

 1. Dawno nic nie sugerowałem - to może by tak coś z Seras Victorią z Hellsing, wielkie cycki w końcu zawsze w cenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu nie, choć mam mały nawał pracy rysunkowej, a czasu mało, więc musisz sięuzbroić w cierpliwość. Co do cycków. to w drugiej serji Kohty Hirano też jest cycata panienka. Olamine zwana kamienną trumną, uczennica Abe no Shinmei, posługująca się talizmanami omnikuji, których używa do wznoszenia kamiennych ścian. Jednak wszyscy widzą w niej tylko jedno. Spytaj w obozie o Olamine z octabatystów zastanowią się musisz spytać o dziewczynę w okularach z dużymi piersiami, na dodatek Oda Nobunaga wystempujący w mange jak wszyscy japońscy podstarzali wujaszkowie ma pewne hobby ... molestowanie młodych dziewcząt. Tak wiec Olamine jest zwana jako Cyckine, Olamisutki etc., za każdym razem też się mu odgraża na temat jego wieku.

   Usuń
 2. Tak zauważyłam, że z Sailorek chyba Jupiter rysowałeś najrzadziej. Może czas to naprawić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślałeś może kiedyś o czymś z Chun Li albo Cammy z serii Street Fighter?

  OdpowiedzUsuń