sobota, 28 maja 2016

Lodowa Pannica

Oto mój nowy fanart z czegoś nowego. Najnowszej produkcji studia "Blizzard"(znienawidzonych przez kościół za stworzenie Diablo) Overwatch. Gra jest MMOFPS. Już przed premierą gra cieszyła się wielką popularnością.

W jej uniwersum w dalekiej przeszłości świat ogarnął globalny konflikt, by zaradzić kryzysowi powołano specjalną międzynarodową jednostkę Overwatch. Z ich pomocą zażegnano konflikt. Jednak ich wpływy osłabły i ich organizacje rozwiązano i zakazano im działalności. Teraz konflikt znów narasta i potrzebni są bohaterowie.

Mei jest jedną z 21 grywalnych postaci. Była klimatolog, która podzieliła los jedynego ocalałego z "Fallout 4". Katastrofa naturalna uwięziła ją i jej towarzyszy na kole podbiegunowym. Postanowili przeczekać przez kriogenizacje. Przeżyła tylko Mei, pozostałe komory zaś się rozmroziły. Obecnie bada gwałtownie zachodzące zmiany klimatyczne.

W walce posługuje się technologią zamrażającą. Jej główna broń miotacz endotermiczny, który zadaje obrażenia jednocześni spowalniać wrogów, aż do ich zamrożenia. Podczas walki na średni dystans miotacz strzela soplami lodu. W razie kłopotów może zamrozić samą siebie, lub stawiać lodowe ściany. Dysponuje też dronem kontrolującym pogodę. Owa maszyna wywołuje burze śnieżną, która zadaje obrażenia i spowalnia wrogów. Kto nie zdąży uciec zmieni siew sopel.