niedziela, 26 lipca 2015

Długów spłacanie.

Przepraszam, że dałem wam czekać, ale teraz wreszcie mogę zaprezentować nowy lineart.


Tsunade w końcu musiała coś zrobić ze swoimi długami, a ponieważ Shizune cały czas jest koło niej, tez musi w tym uczestniczyć. Wkrótce bedę mógł wam zaprezentować wersje kolorową. Jednak mam też pewne pytanie.

Obecnie wpadłem na pomysł puszczenia drukiem swojego Tomiku dla dorosłych. Byłby to zbiór ośmiu historii. I tu moje pytanie wolicie by były to dojiny "Naruto" czy moje własne historii. 

piątek, 3 lipca 2015

Lamia i zbliżająca sie inwazja dziewcząt-potworów

Lipiec. Nie wiem jak u was, ale u mnie praży jak na patelni. Jeśli w 1410 krzyżacy stali na takim skwarze, ta nic dziwnego, że przegrali pod Grunwaldem. Jednak do rzeczy czyli równie gorących news'ów.

Za pewno wielu z was zna serie "Monster Musume". Animę wystartuje 8 lipca o godzinie 12:30. Natomiast manga rafii do naszego kraju w te wakacje, jeśli JG, na czas dostanie akceptacje strony japońskiej, to doczekamy się wszystkiego jeszcze w lipcu, a jak nie to w sierpniu. Osobiście jestem ciekaw jak to wszystko wyjdzie.

Z ciekawych rzeczy w sezonie anime, mogę jeszcze polecić. "Aoharu x Kikanjuu", "Gate Kanochi nit, kaku tatakaeri", "Bikini Warriors" i "Overlord"

No to już znacie moje pięć polecanych nowych serii na lato.