piątek, 8 maja 2015

Maj Chęndożący Maj

Maj, ciepło, wiosna w pełnym rozkwicie
Niczym Shunga na białej karcie
Jestem dzięki chędożeniu
Sakiewka wije się w cierpieniu

Taki krótki wierszyk nieźle podumowuje co nasz czeka w tym miesiącu. Mamy akurat trzy ważne pozycje, gdzie gorętszych rzeczy nie zabraknie.

19 Maj
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nasza rodzima produkcja i powszechnie znany hit, który sprzedał się również w Japonii. Gdy usłyszałem tę wieść o drugiej części aż się zastanawiałem tak. Folltes przybył do Japonii, by zawłaszczyć wszystkie młodsze siostrzyczki. HA! HA! To jednak jest pewne, że Gerald ma sukces pewny, gdyby z kobietami (wiadomo którymi), miał tak prosto.

20 Maja
Witchcraft
Pierwszy pełnoprawny tytuł Hentai na naszym rynku.

Opis ze strony yumegari.
Kaoru, któremu dokuczają okoliczni chuligani, pewnego dnia znajduje schronienie u seksownej wróżki Kyoko. Dziewczyna oferuje mu pomoc w rozprawieniu się z oprychami, choć stawia jeden warunek – Kaoru pozwoli się zahipnotyzować. Żadne z nich nie będzie przygotowane na to, jaki efekt przyniosą igraszki z magią…

29 Maja
Monster Mosume no Iru Nichijou

Opis ze stronu StudiaJG
Świat się zmienił odkąd przed trzema laty na światło dzienne wyszedł fakt, że chimery, centaury czy inne hybrydy nie są jedynie bohaterami opowiastek, którymi straszy się dzieci. Wszystkie legendarne potwory postanowiły ujawnić ludziom swoją obecność i… zdecydowały się wtopić w społeczeństwo. Jak można przypuszczać, nie jest to rzecz łatwa, jeśli posiada się łuski, dwie głowy czy końskie kopyta. W tym celu postał rządowy program, który ma na celu socjalizację wszystkich tych niezwykłych stworzeń. Niektórzy ludzie będą mieli zatem okazję gościć u siebie nowych obywateli i towarzysząc im w codziennych czynnościach, zdołają wdrożyć im zasady funkcjonowania w społeczeństwie. Zupełnie przez przypadek zaszczyt ten pada między innymi na nastoletniego Kurusu Kimihito, do którego domu zostaje oddelegowana urocza lamia (pół kobieta, pół wąż) Miia. Nowa lokatorka posiada libido na wysokości drapacza chmur, a jej maniery można eufemistycznie określić jako bezpośrednie. Choć Kurusu szalenie się jej podoba, a i chłopak nie pozostaje na nią obojętny, prawo surowo zabrania krzyżowania gatunków. Żeby jednak nie było zbyt prosto, niedługo do wspólnoty lokatorskiej dołącza harpia i kobieta-centaur. Cóż, Kurutsu z pewnością nie będzie mógł narzekać na brak mocnych wrażeń...

Trzeba przyznać, że wydawcy sporo man zafundowali na maj. Przyznam, że nie spodziewałem, się tych dwóch tytułów na polskim rynku, choć oba bardzo lubię i z marszu wykupiłem prenumeratę. Pozostaje tylko czekać.

czwartek, 7 maja 2015