środa, 28 stycznia 2015

Ja, czerwonowłosa piękność i ziółka od niedowidzącego gościa.


-Och! Nareszcie moja czerwonowłosa piękności. Jestem w tobie.
-Tak Kuno-sama
-Wszystko dzięki tym ziółkom od tego niedowidzącego zielarza.
-Ach!!! Kuno-sama bierz mnie mocniej.
-Będziemy już razem.
-Kuno-sama daj też ziółka Akane. Razem będziemy szczęśliwsi.
-Masz racje moja czerwonowłosa piękności.

piątek, 23 stycznia 2015

ASSASSINATION CLASSROOM

Pewnego razu był sobie księżyć, aż wielka eksplozja zniszczyła 70% jego masy pozostawiająć w nim wielką dziurę. Do przerobienia księżyca na ser przyznaje się wielki żółty mackostwór, jednak mało mu było księżyca i ogłasza, że za rok zrobi to samo z ziemią. Rządowi zabójcy zawiedli. Znudzony tym potwór daje rządowi ofertę. On zostanie nauczycielem w najgorszej klasie gimnazjum Kunuigigaoka, a oni przestaną organizować zamachy na jego życie. Rząd przystaję na jego ofertę, zatrudniając 3-E na stanowisku nauczycielobójców i oferując w nagrodzie za uratowanie świata 10 miliardów jenów (300 mln. złotych). Jednak jak tu zabić ośmiornice, która bez trudu wyciąga 20 mach'ów (około 25 tys. km na godzinę) i po kiego grzyba, ktoś taki postanowił zostać belfrem.

Jednak Kibo-sensei ma potencjał na zostanie bohaterem sporej ilości dojinów, jeśli wiecie co mam na myśli.

sobota, 10 stycznia 2015

Urozmaicenie Małżeńskich Nocy


Kto czytał zakończenie Mangi "Naruto" wie, że Naruto ochajtał się z Hinatą. Ich pożycie małżeńskie jest niedopowiedziane. Jak myślicie mogliby mieć takie urozmaicenia?

sobota, 3 stycznia 2015

Próbka komiksowo

Drgniony chęcią testowania swego stylu. Zrobiłem tę niczym niezwiązaną stronę komiksową. Nie da się ukryć, że odbiega od japońskich standardów, ale nie jest źle.