sobota, 26 kwietnia 2014

Sukkub

Zrobiłem sobie krótką przerwę po ostatnim imieniu, ale teraz znów atakuje. Tym razem art z sukkubem. Postanowiłem spróbować z mniejszą niż dotychczas ilością rastów na ciele. Sądze że to dobrze działa.

poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Kłopotliwy trójkąt.

Nieszczęścia lubią chodzić parami
Należy się dzielić tym co dobre

Myślę ,że te dwa prawidła dobrze tu pasują.

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Naruko

Ostatnio miałem nawał pomysłów na dojiny i mangi, zanim się obejrzałem był ich z tuzin. Jak na razie jeden scenopis już zrobiłem, jednak nie stanie się skryptem, dlatego będę o nim milczał. Co do pozostałałych to niezła zbieranina. Pomysły od "Naruto", "Lighting Warrior Raidy" oraz pare innych. Na zbiór składają się alternatywne zakończenia, linie fabularne, oraz postacie w odmiennym uniwersum. Ogólnie sporo tego.

Co do powyższego obrazku. To przyszedł mi do głowy, gdy przeglądałem spis tych pomysłów i pomysłałem co tam narysuje coś takiego dla odmiany i stało się.

niedziela, 6 kwietnia 2014

Spełnione marzenie Kuno

Akurat ostatnio miałem farta i w antykwariacie udało mi się zdobyć kilka kolejnych tomów mangi Ranma1/2 do kolekcji. By to uczcić prezentuje upadek Ranmy i spełnione marzenie Kuno w jednym. Mam nadzieje że się podoba(Kuno w pewnością).

piątek, 4 kwietnia 2014

Eksperyment z wrażeniem ruchu

Jedną z rad jakie wyniosłem są linie sprawiające wrażenie ruchu. Poczytałem trochę wiadomej literatury, postanowiłem wypróbować taką technikę. Tak wiem że nie widzicie rastrów, ale w tych artach nie o nie chodziło.  Choć rysunki chyba zyskały na dynamice.


środa, 2 kwietnia 2014

Lochy i rastry

W komentarzach dostałem porad do zwiększenia używania rastrów. Postanowiłem przeprowadzić taki eksperyment. Mam nadzieje, że wyszło ciekawie.

wtorek, 1 kwietnia 2014

Nic przyjemnego

Nic przyjemnego, przynajmniej dla jednej ze stron. Skąd taki pomysł po prostu postanowiłem zrobić taki eksperyment, chciałem narysować coś nieprzyjemnego. Dotychczas rysowałem bishowatych facetów, więc postanowiłem zrobić coś w drugą stronę. Odrażający i gruby oraz obleśny chyba dobrze mi wyszło nie.

Pragnę też podziękować za ostatnie opinie, bardzo mi pomogły w określeniu planu dalszego rozwoju. Nie bez powodu mówią jedna porażka uczy tyle co tysiąc zwycięstw.

Tajemnica Rei i Ami

Oto mój nowy kolorowy fan-art z serii "Sailor Moon".
W tym poście Tajemnica Rei i Ami. Mam nadzieje że wam się podoba.