środa, 1 października 2014

Na pochybel wszystkim snajperom.

Fanart do drugiej serii anime Sword Art Online. Sama główna postać Sinon jest snajperem w MMOFTS (shooter), jakby tego mało jest uważana za najlepszego snajpera w grze i posiada bardzo rzadki karabin  PGM Ultima Ratio Hecate II , który dropneła (zdobyła) pokonując ostrzeliwując go ze słabszej snajperki spoza jego zasięgu. Ponadto z powodu wyglądu jej avatara prześladuje ją tłum natrętów.

Każdy kto gra w MMOFTS i nie jest snajperem, szybko zacznie nienawidzić snajperów wrogiej drużyny. Czemu spróbuj wyjść z bazy kula snajpera, nawet z bliska są zabójczy, do tego ten ich zasięg sprawia, ciężko się do nich dostać, po za tym jak taki się dobrze zacampuje (ustawi się stałe na dobrej pozycji), to nie ma na niego bata, to kontroluje całe podejście. Dlatego wielu graczy, zwłaszcza bliskodystansowców nienawidzi snajperów, choć docenia ich zalety.

Sinon jest najlepszym snajperem w grze więc pewnie jest sporo graczy, którzy jej nienawidzą, zwłaszcza dla tego, że zestrzelony gracz traci są broń. Po za tym to trudny choć korzystny cel, który niesie ze sobą potencjalne 20 000 000 gotówki. chodzi tu o jej karabin Hecate II należy do rzędu dziesięciu broni, których nie da się, ani kupić ani wytworzyć, jedyny sposób to wydropić je od jakiegoś potężnego bosa. A co do gotówki te 20M, to cena jaką karabin może uzyskać na aukcji, poza tym GGO posiada system , który pozwala wymienić walutę gry na realną w stosunku 100 kredytów do 1 yena., czyli Hecate jest warta 200 000 yenów co daje miesięczną japońską pensje, i tyle przez miesiąc jest wstanie wyciągnać hardkorowy gracz.

Nie zdziwiłbym się gdyby scena z powyższego obrazka się spełniła.

2 komentarze:

  1. Serii za bardzo nie znam, ale z opis wydaje mi się, że lepiej byłoby z panienki zrobić po prostu tarczę strzelniczą :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie obraź się Dagger, ale widać, że nie grasz w MMOFTS i nie wiesz jak bardzo snajperzy potrafią napsuć krwi. Gdyby ktoś dopadłby znienawidzonego snajpera, który okazuje się niezłą laską, warto by skorzystać z okazji. Zwłaszcza że w GGO są pociski wywołujące paraliż.

      Usuń