niedziela, 7 września 2014

Uderzenie Dead Rap'u

Tym razem coś nie erotycznego i z naszego rodzimego podwórka. Dead Island krwawa gra z rodzaju Survival Horror Wrocławskiego studia Techland, opowiadająca o inwazji zombie na egzotyczną wyspę Banoi.

Sam B, raper którego życie nie rozpieszczało. Gdy miał dwa lata ojciec poszedł do paki gdzie skonał, a matka popadła w nałogi. Gdy miał dziesięć lat zapragnoł zostać raperem. W pewną halloweenową noc wymyślił "Who Do You Voodoo, Bitch?. Szybko został zauważony i stał się sławny. Był na topie zapraszano go na największe imprezy, miał wszystko co tylko chciał. Jednak później jego popularność spadła, fortuna się odwróciła. Dawniej śpiewał po największych amerykańskich kasynach, teraz śpiewa po klubach i statkach wycieczkowych i to tylko dlatego, że chcą "Who You Do Voodoo, Bitch?". Trafia na Banoi nie tylko z powodu kolejnego małego koncertu. W kurorcie mają być szychy z Hollywood liczy, że go dostrzegą i dzięki temu wróci na szczyt. Jednak  wszystko krzyżuje inwazja zombi i zamiast myśleć o karierze musi myśleć jak przetrwać i urwać się z wyspy.

W grze Sam B jest ekspertem od broni obuchowej, więc jak chcesz połamać kilka kości lub rozbić jakąś głowę to powinieneś wybrać właśnie jego.

1 komentarz: