piątek, 5 września 2014

Stadnina

Tym razem coś do wydawanego w Polsce "Silver Spoon" (z ang. "Srebrna łyżka"; obecnie 5 tomów). Dla niektórych wystarczającą rekomendacją powinno być to że autorka to Hiromu Arakawa czyli twórczyni Full Metal Alchemist. Tym razem rzecz dzieje się na wsi, gdzie mieszczuch Hachiken ucieka, od swojej rodziny w Sapporo do technikum Rolniczego Oezo. Seria liczy obecnie ponad 10 tomów, do tego na jej podstawie powstały dwie serie anime i aktorski film kinowy.

Główna bohaterka Aki Mikage znana jest ze swojej miłości do koni, poza tym jeśli by ludzi zakwalifikować jako M lub S, ona wypadła by jako M. Połączyć M i miłość do koni wyjdzie to co na wyższym obrazku. Dla ciekawych: w BDSM istnieje tak zwane odgrywanie ról np.: Nauczyciel - uczennica, Pan - pokojówka, Właściciel - suka, Właściel -klacz, Kapłan - grzesznica. Możliwości sporo ogranicza to tylko wyobraźnia.
Sam się też zastawiam czy Aki naprawdę by to polubiła.

Co do samego Pony-Play, to są dwie odmiany tej gry. W pierwszej co jakiś czas uległa wciela się w konia, chodzi na uprzęży, jest ujeżdżana jak koń, ciągnie dorożkę, przy tym nie może też mówić, wolno jej rżeć jak koń lub wyrażać się niewerbalnie. Druga odmiana to typ 24/7. Uległa jest klaczą cały czas mieszka w stajni i jest traktowana jak koń, poza tym robi to samo. Mama nadzieje, że udało mi się przybliżyć wam temat.

2 komentarze:

  1. Jakoś to tej serii mi to nie pasuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda na nieźle przestraszoną.

    OdpowiedzUsuń