środa, 2 kwietnia 2014

Lochy i rastry

W komentarzach dostałem porad do zwiększenia używania rastrów. Postanowiłem przeprowadzić taki eksperyment. Mam nadzieje, że wyszło ciekawie.

3 komentarze:

  1. Bardzo dobrze. Tak, jak ci radziłem, spróbuj stosować różne metody rastrowania. Sorry, że odwołuję się do jednego autora, ale jest on na tyle dobry, że można u niego pokazać wszystko. Zobacz tu: http://g.e-hentai.org/s/978261d6c2/687915-16 - prawy, dolny rysunek. Dwa różne rastry do ciała, odmienny do kokardy, inny do kołnierza, a jeszcze inny - do rąk faceta. Powoli idziesz w tę stronę, to dobrze. Do tego takie staraj się wprowadzać szczegóły - kropelki potu, łez, śliny, rumieńce, rozbudowane rzęsy i powieki czy nawet kreski oznaczające ruch przy rysunkach dynamicznych - to wszystko nadaje rysunkom głębie i poprawia ich szczegółowość. Poza tym, jak widzisz wyżej, na rastrach też można cieniować bielą.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwraca uwagę brak cienia na ścianie czy podłodze, jeśli chcesz krytyki, bo widze, że większość wyżej ktoś już celnie wypunktował. No i włosy, trochę jak peruka wyglądają.

    OdpowiedzUsuń