niedziela, 30 marca 2014

"Suka Czynszowa" Premiera

Nareszcie skończyłem. Do tej pory stworzyłem już parę własnych mang i kilka dojinów, jednak ten kosztował mnie najwięcej, pracy i przeszedł najwięcej zmian od początku projektu aż do końca.

Tym razem dojin z czegoś bardziej znanego czyli Naruto pt. "Suka Czynszowa"
Pobrać go możecie stąd jak zwykle za darmo.

By pomóc się wam zdecydować załączam przykładowe obrazki.3 komentarze:

  1. Widać postępy. Lepsza kreska, chociaż nadal ustępująca japońskim doujinom. Szkoda, że to lineart, powinieneś jednak stosować rastry, nawet komputerowe albo i wzięte z oryginalnych doujinów i to w formie cieniowanej, dzięki której zastąpić można spokojnie kolory, żeby bieli nie była dominująca. Zobacz to przykładowo tutaj: http://g.e-hentai.org/s/d90ae1926f/686556-15 Tak samo, dla uzyskania dynamiki, warto stosować kreski naśladujące ruch, jak tu - http://g.e-hentai.org/s/792df2a08f/686556-39 i onomatopeje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście, rysowane staranniej i jakby pewniej, rastry by tu na pewno pomogły.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuje za radym bardzo mi się przydadzą. Parę rzeczy już przetestowałem, i idzie coraz lepiej. Nie zgodzę się też z kwestią braku rastrów, trochę ich jest. Po części wynika to z tego że na początku miał być to 100% lineart. Rastry weszły później, wiec trudno było zmienić pierwotne założenie. Co do samych rastrów to ich użycie jest bardzo złożoną kwestią nie ucieknie się od czerni i bieli, jednak różni twórcy mająróżne podejście do rastrów. Ja swojej metody jeszcze nie znalazłem.

    OdpowiedzUsuń