niedziela, 16 marca 2014

Marsjańskie trofeum


Oto nowe życzenie postanowiłem je spełnić z moją ulubioną postacią z "Sailor Moon" czyli Sailor Mars. Każdy prawdziwy złoczyńca chciałby mieć takie trofea. W razie potrzeb można bohaterki trzymać na ścianie, lub w razie  kaprysu zdjąć by się ... zabawić, a jak się znudzi można ją łatwo wystawić na aukcji.  Po za tym można zrobić z nich galerie i chwalić się przed członkami KZiN (Klubu Zboczonych i Niegodziwych). Jest całkiem sporo zastosowań dla takiej dekoracji.

2 komentarze:

  1. Bardzo dobry pomysł i wykonanie tym razem. Rzeczywiście, praktyczne, można by tak całą piątkę na ścianie umieścić. Z tym, że taka pozycja jest strasznie męcząca dla kości i nie do utrzymania na dłuższą metę, jak sądzę. Przydałaby się jakaś podstawka do kolan albo np. opcja, w której Sailor Mars od pasa w górę jest wystawiona do widoku, a od pasa w dół klęczy po drugiej stronie. Albo w alternatywie, położyć to na podłodze i zamontować pod spodem jakąś podstawkę pod plecy. Byłby wtedy prawie stół XD.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, fajnie trafiłeś z postacią, ta najbardziej nerwowa i ognista ze wszystkich dobrze pasuje w takiej pozycji. Napisałem kiedyś krótkie opowiadanie, w którym każdą z nich w coś takiego wstawiłem, tam akurat Sailor Mars została popielniczką z podstawką - http://www.superheroinecentral.com/~wizard/Stories/Sailor/HomeSweet.htm

    OdpowiedzUsuń