sobota, 30 listopada 2013

środa, 27 listopada 2013

Odnoga artist

Zapowiedziałem ostatnio przenosiny lub wielkie zmiany w blogu. Jednak ten blog ma już ponad 17 000 odwiedzin i działa ponad rok, więc nie chce go zamykać. Jednak postanowiłem podzielić moją działalność. Na tym blogu będę nadal umieszczał życzenia(tak pamiętam o tych dwóch), to co fani mi nadeślą. Na drugim blogu będą wyłącznie moje arty, fanarty mangi i dojiny. Możliwe że ten blog też wkrótce czeka przebudowa.
A oto adres na nowy blog.


http://msm44art.blogspot.com/

wtorek, 26 listopada 2013

Pierwszy raz

Nie przypuszczałem że kiedyś to kiedykolwiek zrobię, lecz unieważniam jedno życzenie. Nadesłał je anonimowy życzeniodawca i dotyczyło tego
 http://th00.deviantart.net/fs70/PRE/i/2013/315/d/2/dracy__don_t_cry__please__color_by_dracolichh-d6tvv3h.png
powód nie wziął się z kosmosu, co po niektórzy źli goście, lecz od autorki orginału która uzywa go jako swojego avatara. Nie powinien was dziwić protest jaki dostałem na mają skrzynkę na koncie deviant.art'a. Możecie mówić o solidarności autorów, ale zdanie innych autorów ma swoje znaczenie.

Uspokojając ostatnie komentarze, czas nie minoł mi tylko na Wiedźminie pracuje też nad pewnym większym projektem który pochłania większość moich sił roboczych.

Zastanawiam się też nad całkowitą przebudową bloga lub przeniesieniem się na inny.

czwartek, 21 listopada 2013

coś nowego i cosik starego

Zacznijmy od czegoś nowszego.
Nowa praca copicowa i przy okazji wariacja na temat pierwszego spełnionego przeze mnie życzenia.
co do starszych rzeczy dostałem niedawno to.
Gdy to dostałem od Dagger wraz z tym przyszła załamka. Kiedyś rysowałem okropnie na szczęście od czasu otwarcia tego bloga zrobiłem spory postemp. Co do ostatniego braku aktywności to wiedźmina przeszedłem (obie części), więc ten problem czasowy mam z głowy. Druga sprawa to coś innego i znacznie trudniejszy do pozbycia się. To moja praca z dojazdem tak dalekim że wtaje po 3 a wracam o 16 z hakiem. Więc by się wyspać nie mam wiele czasu. Trzeci to pewien tajny projekt nad którym pracuje. Jednak poziom aktywności powinien się zwiększyć nie martwcie się nie zamierzam nigdzie zniknąć.

środa, 20 listopada 2013

Rudzielce


Kim  Kolwiek  Zmienna

-Draken udało ci się schwytać Kim Kolwiek co ty teraz z nią zrobisz?
-Otóż Strzygo przetestuje na niej mój nowy lebiegoodporny drakenozmieniacz osobowości. Patrz ile trybów. Przepuszczając prąd wzdłuż rdzenia kręngowego wywołujesz reakcje elektrochemiczne, które prowadzą do zmiany osobowości.
-Nie mogłeś skonbinować krzesła tylko łóżko do zastrzyku.
- Ech... w wiezieniu z którego uciekliśmy nie było krzesła. Aaa... i musimy kupić baterie.

Mam nadzieje że Soni się podoba. To już moja druga tego typu machina. poprzednią można zobaczyć w zakładce ze spełnionymi życzeniami.

Ostatnio spędziłem mnóstwo czasu grając w wiedźmina więc z tej okazji zrobiłem fanart Triss Merigold. Mam nadzieje że się podoba.