wtorek, 20 sierpnia 2013

Okulus

Oto mój nowy art. Czarownica i okulus. Okulus nieźle wybałusza gały, ale co się dziwić ma na co popatrzeć i co pomacać. Pamiętam o wszystkich zgłoszeniach i życzeniach i mam już ogólny zarys obu. Zacznę nad nimi pracować przy pierwszej wolnej chwili.

piątek, 2 sierpnia 2013

Zastój

Sponge (gąbka)
Artefakt z gry MMOFTS "Survarium" (obecnie faza alfha, faza open beta pod koniec roku)
W neutralnym stanie pochłania szkodliwe cząstki i radioaktywny pył.
Po wzbudzeniu zmienia się w granat rozsiewający w koło trujące zarodniki.

Udaje mi się coś rysować, jednak brak mi motywu przewodniego w mojej twórczości jakiejś iskry, którą miałem na początku, która pchała by mnie dalej i dawała by mi siłę. Obecnie będę twożył głównie różne fan-arty do survarium. Maja sztuka erotyczna chwieje się bo brak w niej jakieś mocnej podstawy, czy też dobrego pomysłu przewodniego, choć było w nim trochę pomysłów.

-(LWR)Raidy trafia do więzienia za przestęmstwo (ruda dziewczyna z dużymi piersiami i mieczem porywa a potem gwałci młode dziewczyny, jakby nie patrzeć Raidy pasuje do opisu), no i musi udowodnić że to nie ona albo pani inkwizytor srogo ją ukarze.
-(Ranma 1/2)Pamiętacie ostatni art z Ranma 1/2 myślałem że można by zrobićz tego dojinpt. "Zemsta świni" wiecie gdy Ryoga odkrył, że to przez Ranme jest świnią w ramach zemsty odbierze Ranmie dziewictwo, a na koniec Ranma wraca do męskiej postaci, wchodzi Akane, która mdleje od utraty krwi na skutek krwotoku z nosa, a potem oboje zarzekają się że to musiał być sen, a dokładkę Nabiki ich szantażuje by sprzedawać yaoi fotki.
-(Sakurasou no pet no kanojo) Rika porywa Ryosuke do love hotelu by ubrana w latex odebrać mu dziewictwo.

Mam pomysł, ale nic nie czuje, jakbym był motorem na pustym baku, brak mi energii, czy też paliwa i nie bardzo wiem co robić z tym, jeśli ktoś ma rade to chętnie posłucham.