środa, 30 stycznia 2013

Maid Mansion/ Niewolnicza posiadłość szkice postaci.

Oto nadszedł ten czas. Pora zaprezentować szkice najnowszego dojinu o Raidy. Jak wiecie miał burzliwą historie. Obecna wersja fabuły znacznie różni się od obecnej, która właściwie była nijaka i nieciekawa. Teraz mamy coś lepszego i mocniejszego. W planie jest para, trójkąt, upokorzenie, pokojówka, i pozorne wybory, ale nie powiem więcej by nie zepsuć niespodzianki. Oto szkice.

wtorek, 29 stycznia 2013

Defloracja Miko.

Defloracja miko.
Oto gotowe życzenie. Niestety pojawiło się później niż myślałem, powodem była awaria łącza. Od jakiegoś czasu mój dostawca ma problemy z połączeniem i co kilka dni jestem bez internetu. Rysunek był gotowy w niedzielne południe, ale z powodu łącza mogłem go wrzucić dopiero teraz. Przy okazji wymyśliłem małą historie. Oto ona.

Matka przeorna świątyni wysłała z Takaho z misją przeprowadzenia egzorcyzmów na terenie kurhanu znajdującego się w pobliżu wodospadu. Takaho pewna siebie ruszyła na misję, gdy dotarła na miejsce, napotkała demonice-oni, krótka walka spowodowała że demonica nie mogła się ruszyć, gdy kapłanka chciała rozpocząć egzorcyzmy demonica zagroziła że jej chłopak Rosomaczek jej nie wybaczy. Takaho jej nie wybaczy bo co mógł jej zrobić jeden mały demon. Nagle z za jej pleców odezwał się niski straszny głos, oznajmiający że nie jest mały. Za Takaho stał Ogr. Wiele można było o nim powiedzieć, ale nie to że jest mały, miał co najmniej 3 metry wzrostu więc, był dwukrotnie wyższy od Tahako. Nim się spostrzegła złapał ją i zdarłz niej strój. Próbowała się wyrwać, ale łapy ogra przypominały żelazne imadła. To co ją przeraziło było to że demony postanowiły się nią zabawić. Gdy zobaczyła wielki pręt ogra byłą przerażona, to coś nie mogło w nią wejść w żaden sposób. Jednak moment defloracji uświadomił jej jak bardzo się myliła. To rozpychało ją na wszystkie strony. Przyjemność mieszała się z bólem. Dotychczas nie myślała o seksie. Jako kapłanka mogła to robić dopiero po ślubie, a teraz była brutalnie gwałcona. Demonica bawiąc się jej piersiami, wygłosiła przerażający pomysł. Postanowiła że nałożą na nią specjalne zaklęcie pieczętujące dzięki któremu stanie się ich seks-lalką. Tahako darła się w niebo głosy prosząc o litość, ale nic to nie dało. Jej świadomość odpłyneła i stała się zabawką w renkach demonów.
Złe zakończenie

Adnotacja 
Scenopis "Maid Mansion" został ukończony i uznany za idealny. Jednak rozwinięcie tematu sprawiło zmianę tytułu na " Niewolnicza Posiadłość". Więcej informacji już wkrótce.

piątek, 25 stycznia 2013

Atak psychopatycznego kucharza

Zgodnie z zamówieniem oto gore lineart dla Izy 
Masterchef Fauda Ramzes
Musze przyznać że jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza z postaci Ramzesa udało mi się połączyć psychopatyczne szaleństwo z powieszchownością dżentelmena. Wysłałem już lineart mailem, do Izy teraz pozostaje czekać na kolorową wersje. 
Teraz słówko o samym Ramzesie i jego filmie "Blood Feast". Właściwie można go uznać patriache, gdyż był pierwszym, filmem z gatunku groteski, choć według dzisiejszych standardów jest średni a jest tak z kilku powodów. Film powstał w 1963 roku, wtedy nie było takich efektów specjalnych i sztuczek komputerowych, a zasady dotyczące tego co można pokazać w filmie były bardziej rygorystyczne niż dzisiaj. Czyli autorzy mieli bardziej skrepowane rence niż dzisiejsi autorzy horrorów. Co do samego kucharza sam Ramzes był restauratorem egiptologiem, posiadał posąg bogini Ishtar i pod jego wpływem postanowił urządzić ucztę z ciał młodych kobiet, by ożywić egipską boginie. 
W filmie sam Ramzes zostaje zdemoskowany podczas próby zabicia ostatniej ofiary i podczas ucieczki wskakuje do śmieciarki gdzie zostaje zgnieciony przez prasę. W dzisiejszych Ramzes dajmy na to spadłby z urwiska uznali by że nie mógłby tego przeżyć i policja zaczeła by na spokojnie szukać ciała, ale morderca by powróciłby w ostatniej minucie filmu by zabić swoją ofiarę. Co do samych horrorów w latach 80-tych powstały filmy o plemianach kanibali, Jason Voorhees, Fredy Kruger, trzej baracia: jednooki, trójpalczasty i ostrozemby z "Drogi bez powrotu", Victor Crowley z "Topora", Hrabina elżbieta Batory ze "Stay Alive". Powstał też "Blood Feast 2" gdzie wnuk Ramzesa Fauda Ramzes III kontynułuje dzieło swego dziadka. Oni i wielu innych są spadkobiercami woli Fauda Ramzesa szalonego egiptologa, wyznawcy Ishtar i kucharza-kanibala.

czwartek, 24 stycznia 2013

Poskromienie złośnicy i eromangado

Poskromienie złośnicy: Morimoto Reony
Tę hardą blond dziewuchę znają wszyscy którzy śledzili wydawanie tytułów hentai na polskim rynku. Pierwotnie bohaterka visual novel, potem awansowała do postaci w ero-anime. Harda, pewna siebie, sadystyczna, żądna władzy, okrutna i zarazem piękna Reona jest wcielonym diabłem, który podbiłby serce niejednego masochisty. Jej głównie zajęcie jak na sadystkę z hentai przystało to niewolenie coraz to nowych osób i szukanie coraz to nowych ludzkich zabawek erotycznych, bez liczenie się z nikim i niczym. Jednak co byście powiedzieli na nagłą zamianę ról. Morimoto Reona upokorzona, zgwałcona i zbrukana przez swych wrogów (a na pewno jest ich wielu, bardzo wielu, obu płci) całymi miesiącami, aż złamali by jej wolę i stała się zwykłą suką, taką jak te, które dotychczas gnębiła.
Podoba się wam taka perspektywa?
Prawdziwe poskromienie złośnicy.

Pisałem też eromangado. Cóż powoli odkrywam swój styl tworzenia mang erotycznych. Są twórcy którzy specjalizują się w pewnym typie powieści. np. FUUGA który/a rysuje mangi o stosunkach Nauczycielek i ich uczniów. Patrząc obecnie na siebie ja skłaniam się obecnie ku nurtowi fantasy, choć na myśl o poskramianiu złośnic takich jak Reona zacieram rence. Jakbym był posłańcem kary boskiej. Jednak można połączyć jedno z drugim i np. Nasłać jakąś Rudą na Sakuba który planuje zmienić okoliczne miasto w swój harem. 

Mogłem nieco zbyt entuzjastycznie odnieść się do tego powyżej.

Scenopis nowej wersji "Maid Mansion" jest już w zaawansowanej formie obecnie bez okładki liczy 18 stron.    Sam muszę przyznać że chyba pierwszy raz naprawdę udało mi się oddać klimat serii. Nastempnie mam w planie ręcznie kolorowany art set. Nie musicie się też martwić o życzenia aktualnie są już zaplanowane i  w produkcji.

wtorek, 22 stycznia 2013

Najpierw coś zjem, potem się zabawie.

Zanim zaczniemy muszę coś ogłosić jakaś pożyczkodawcza firma angielska uznał mój blog za stronę reklamową i zamieściła w komentarzu na poście "pozbawione ochrony" reklamę z linkiem do ich strony. Komentarz całkowicie usunołem, lecz przyszedł drugi, który też usunołem. W odpowiedzi wysłałem firmie maile z informację że nie zgadzam się na wykorzystywanie mojego bloga w celach reklamowych.

Atak dziewczyn-zombi
Informacja z innej części cmentarza. Pewna blond bohaterka wpadła w szpony grupy zombi. W błyskawicznym tempie odebrały jej broń zdarły zbroje i złapały. Już wiadomo co dziś będzie na obiad.
McLecter Menu Fish
Gdy zrobiłem kolejną wersje gulaszu z Nami, posypały się prośby o jeszcze coś. Padł nawet komentarz o zestawie Happy Mail. Na jego podstawie zrobiłem taki oto zestaw. Napój, frytki i syreno burger, skład bułka, Caimie, sos tatarki, sałata, ser, pomidor.
Obiad dla Smoka
Ostatnio zaczołęm ogładać anime "Fairy Tail" i postanowiłem zrobić kilka fan artów. Skoro kilka bohaterek miało skończyć na talerzu pomyślałem że jedna z Fairy Tail nie zawadzi. Początkowo myślałem że to będzie Erza, ale po jej opinii i pokazie magii mieczy doszedłem do wniosku.
Smok vs Erza = smocze sashimi
Ale za to
Lucy vs Smok = obiad dla smoka

Co do samej złej sławy Erzy w Fairy Tail mają powód by się bać bo gniew Erzy może skończyć się tym.
Straszliwa Erza
Wyposażenie

Zbroja Sadyzmu
Zwiększa zadawane obrażenia wzbudza  strach ... szacunek

Bat wychowania
Wpływa na zachowanie trafionej osoby

Buzdygan Bólu 
Ignoruje wszelką magie obronną

Jedno jest pewne to by bolało.

Królowa Lucy
A teraz najnowsza plotka z tygodnika czarodziej, szczegóły kontraktu dotyczącego członkini Fairy Tail maga energii bram i jej zakontraktowanego ducha o imieniu Panny. Okazuje się że Lucy jest sadystką. Dowody? Niby czemu nosi cały czas przy sobie bat i każe Pannie nazywać siebie księżniczką. Panna to masochistka, niby dlaczego chodzi cały czas w kajdankach co nie?

niedziela, 20 stycznia 2013

Duch niemoralnośći

Oto moja kolejna praca poświęcona "dziwnym" fantasy. Tym razem nawiedzony cmentarz opanowany przez duchy. Nawiasem mówiąc mam jeszcze kilka tego rodzaju pomysłów. Wkrótce się pokażą.

sobota, 19 stycznia 2013

Ogród spaczenia

Dawno dawno temu w lesie leśny elfów znajdowała się posiadłość zamieszkała przez ludzi. Dziwni tam mieszkali ludzie większość właściwie się nie odzywała, jedyny który się odzywał zawsze był dziwnie ponury a otocznie wokół niego zdawał się skrywać mrok. Elfy początkowo niespecjalnie się tym interesowały, choć od początku odnosiły się nieufnie do tego człowieka. Ludzie byli według ich niegodną rasą zupełnie jak krasnoludy, jednak dopóki ten człowiek nie sprawiał żadnego zagrożenia wrodzona duma nie pozwalała im na użycie przemocy. Jednak ich ignorancja miała je drogo kosztować. Pewnego dnia w laboratorium rozległ się potężny wybuch, okoliczne osoby obdarzone talentem magicznym od razu rozpoznały wybuch energii magicznej. Odludna posiadłość była laboratorium czarnoksiężnika, a wybuch skutkiem nieudanego eksperymentu. Okolica została spaczona a okoliczne rośliny i zwierzęta uległy spaczeniu. Elfy wysłały swe wojowniczki, by powstrzymać spaczenie nim będzie za późno.
Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam to miejsce w tej nowej postaci.

piątek, 18 stycznia 2013

Premiera "X-Zaliczenie"

Nowy dojin jest już gotowy. Można go pobrać z tego adresu.

Co do planów na przyszłość wybrałem dwie ewenualności do dalszego rozwoju. wybrałem nową wersję "Maid mansion" i CG set potworów rodem z eroge. Pierwsza wersja poszła do lamusa z powodu mało nieciekawej płapki ze środkiem nasennym i nieciekawą przeciwniczką. Tak banalne że nie miało okazji przejść. Jednak pojawienie się nowej postaci zmieniło wszystko.
Yuki, chłopczyca płaska, ubierająca się po męsku z niewyparzonym językiem i prawdziwie sadystyczną osobowością. Dlatego jest mylona z mężczyzną. Przy okazji jest siostrą jednej ze znajomych Raidy.
Camilla żyła sobie w podziemiach pod Lake Blue razem ze swoim haremem, do puki nie pojawiła się Raidy.
Mimo że walczyła Camilla została pokonana.
i upokorzona. Więc Yuki chce pomścić swoją wampirzą siostrę
Na swą zemstę yuki wymyśliła coś naprawdę zabawnego.
Scenopis jest w produkcji.

wtorek, 15 stycznia 2013

Ostatni strzał i to obfity

Oto robocza wersja okładki mojego dojinu "X-zaliczenie". Oprócz jej wykończenia muszę jeszcze wykończyć ostatnie cztery strony historii, potem zedytować to wszystko i gotowe. Wiem że zapowiadałem inny wygląd okładki, ale ten wydaje mi się lepszy. To był jeden z powodów dla których zostawiłem okładkę na koniec. Obecnie oprócz kończenie "X-Zaliczenie" zabrałem się za wyszukiwanie w moim zakutym łbie pomysłów na dalszy projekt.

Jak dotąd zrobiłem jeden scenopis. Pamiętanie jak raz pisałem że zrobię dojin o historii polskich czołgów?. Otóż zrobiłem scenopis dojinu Hetalii w tym zakresie w formie yonkomy. Jednak gdy go zrobiłem i przeczytałem ten projekt wydał mi się zbyt przeciętny, dlatego nie będę go dalej rozwijał.

Co do "Maid Mansion" rozmyślałem nad tym i postanowiłem zacieśnić historie bo pierwsza wersja była zbyt rozwlekła. Jakby tego było mało pomysły mnożą się w mojej głowie.

Crossover "Slayers" i "Lighting Warrior Raidy" o tytule "Evil Warrior Raidy" gdzie na dnie świątyni zła Raidy spodziewając się kolejnego groteskowego potwora (Cubustys <-> Gov) znajduję Xellosa tam okazuje się, że wszystko napady porwania tortury młodych dziewcząt miały ją tu zwabić w sidła które zastawiła Władczyni koszmarów. Ta która jest czerniejsza od smoły, ta która latami  marzyła o odzyskaniu swej nieokrzesanej postaci, uknuła intrygę by zwabić Raidy do świątyni by obudzić ciemność w jej sercu i uczynić z niej nowego czempiona zła. Raidy bohaterka zmienia się w łotra. Wyobrażacie to sobie?

Kolejny pomysł przywołuje wspomnienia wspomnienia z początków mojej twórczości bo jest to dojin z "Zero no Tsukaima" Gdy zaczynałem rysować często robiłem dojiny z tej serii. Podstawą jest rytuał przyzwanie Saita przez Louis, ale tu mamy małą niespodziankę. Pojawia się Saito arcydemon z samego wnętrza piekła. Gdy słyszy że ma być chowańcem jakiejś ludzkiej dziewuchy oznajmia swoje niezadowolenie. Gdy Louis pyskuje porywa ją do piekła by była jego ludzkim zwierzątkiem.

To jak dotąd moje najlepsze pomysły na one-shoty. Po głowie rozbija mi się pomysł na kolorowy Art set w formie encyklopedii ero potworów rodem z Lighting Warrior Raidy, choć Równie dobrze mógłbym zrobić czarno-biały Art set potworów rodem z klasyki fantasy lub Sword Art Online. Oba w formie swoistej encyklopedii.

Zastawiam się też czy nie powinien zrobić dłuższej historii o władcy demonów, którą mógłbym wysłać do jakiegoś wydawnictwa.

Jak widzicie nie narzekam na brak pomysłów.


czwartek, 10 stycznia 2013

Milczenie i zmiany

Milczenie jest złotem.
Więc nie będziemy mówić tylko pisać.

Po pierwsze "X-Zaliczenie" 24 strony gotowe, 9 w formie ołówkowej. To znaczy że zostało już tylko 6 stron z historii i okładka którą zostawiłem na koniec. Wszystko robię na spokojnie by nie wkradła się nuta skończenie na szybko jak to było z "Okami". Mimo tego pobiło co najmniej dwukrotnie (pod względem ilości pobrań) moje inne mangi i dojiny.

Teraz informacje o innych projektach. Wykreśliłem "Maid Mansion" z listy projektów, to znaczy że poszedł do poprawki, bo brak mu było tego czegoś, a historie uznałem że nie ciekawą. Mam już pomysł na coś bardziej żywiołowego. Jak skończę nowy scenopis to zobaczymy co wyjdzie. Oprócz tego wpadły mi do głowy dwa Liliowe i to orginalne. 


Pierwszy pomysł to dungenówka. 
Co jest wstanie zrobić pokonana wojowniczka dla władczyni demonów by ta oszczędziła dziewictwo jej siostry?

Drugi to pomysł to historia szkolna.
Młoda arystokratka trafia do pewnej szkoły gdzie uczą pokory w dość nietypowy sposób. Uczennice są niewolnicami seksualnymi innych uczennic mającymi status domin. Do tego ona jak każda nowa niezależnie arystokratka czy plebejuszka zaczyna jako niewolnica. Czy uda jej się awansować w chierarhi czy pozostanie niewolnicą. Na dodatek pewna domina plebejuszka ma względem niej pewne plany.

Te plany na razie są w fazie pomysłów muszę zrobić do nich scenopisy i wtedy wybiorę to co będę rysował. 

środa, 9 stycznia 2013

Straszliwa młodsza siostra i caption

Rosja najniebezpieczniejszy kraj w Axis Powers Hetalia. Ten który trzyma renkę na krajach bałtyckich, marzy o ciepłym domu w otoczeniu słoneczników i nieprzebranym morzu wódki. Klątwy się go imają, nawet złe duchy przed nim uciekają. Uwielbia podboje. Wszystko co żyje przed nim drży. Lecz sam boi się tylko jednego. Swej własnej młodsze siostry Białorusi, która chce wyjść za mąż za swego brata.(Co ci Japończycy mają z tymi młodszymi siostrami)
Patrząc na to Rosja ma powody by nie przyjąć serca swojej młodszej siostry.
Wiadomo też na czym Ameryka się wzorował tworząc "Dead Space"

PRzy okazji Dagger nadesłała swój kolejny caption oto on

wtorek, 8 stycznia 2013

Okulary zakonnice i kary

Wszystkie życzenia zostały spełnione. Od początku miałem zarysowaną wizję. Oto one.
Życzenie anonimowy. Pijacka Luna 

Nie czytam zbytnio "Harrego Pottera" i nie należę go grona poteromaniaków, jednak ogólny zarys Luny pamiętam. Postanowiłem więc napakować tu kilku zboczonych rzeczy. Podstawą jest zbyt wielka ilość piwa kremowego, dodatki to widmokulary i naszyjnik z korków od tego trunku. Standardowo większe piersi i kilka wibratorów. A wszystko na korytarzu. Mam nadzieje że dobrze wyszło.

Drugim życzeniem było zarazem drugie życzenie z Black Lagoon. Pierwsze wyglądało tak.
Drugie wygląda w ten sposób
Życzenie Rock Żeńska szkoła Katolicka.

Początkowo pomyślałem o zwykłej zamianie ról Z Roberty na Elde, ale uznałem że to zbyt tani ruch i przyszło mi do głowy pomysł rodem ze szkoły katolickiej. Wszyscy znają różne dziwne plotki i wyobrażenia. Wyszła nam szkoła katolicka której nie powstydziła by się Rouanapra, albo wymarzony show tematyczny w barze Rowana. Revi jest tyłkiem do krzyża a ma mini, więc wiadomo gdzie dostanie i nie będzie protestować, właściwie nie ma jak. A co do Eldy, gdyby zakonnice nosiły takie habity, to ilość ludzi chodzący do kościoła znacznie by wzrosła.

W między czasie zrobiłem też to.
Tej chyba było nieco za dobrze.

Teraz gorsze wieści. AF z bloga z fanfikami spotkało ostatnio to co Cesarstwo Rzymskie w Hetali. Nagle tak po prostu zniknoł ponad miesiąc temu od tego czasu ani śladu życia. Możliwe że po prostu ma problemy z kompem jeśli dobrze pamiętam kiedyś to samo spotkało Arkona.

czwartek, 3 stycznia 2013

Mini dojin z Lighting Warrior Raidy

X-Zaliczenie posiada już 21 gotowych stron, a 5 jest w trakcie rysowania. W międzyczasie zrobiłem to.
Mini dojin z Lighting Warrior Raidy, opisujący przypuszczalną rekrutacje 
Folles przez Cubustusa możecie go  też  tąd pobrać,
http://www.mediafire.com/?h9famdo49olah4q

wtorek, 1 stycznia 2013

Do siego roku

Lina Inverse
Ta, która za swe niecne czyny zasłyneła jako zabójczyni bandytów, postrach piratów, naturalny wróg wszystkiego co żyje, niszczycielka Sairag, osobo o nienasyconym apetycie, okroch demona, fałszywy uśmieszek, skąpiradło, nawet piekło nie chciało jej przyjąć. Znana jako Dra-mata, pogromca smoków (nawet smoki uciekają na jej widok z obrzydzenia). Podobno uciekłą z domu i została postrachem bandytów, by być jak najdalej od swojej starszej siostry Luny.

Dobrze zostawmy Line, choć obok maga umiejącego pod najlżejszym pretekstem rzucić Dragon Slave, ciężko przejść obojętnie. Zacznijmi od X- zaliczenie 15 stron gotowych, 7 w formie ołówkowej.

I jeszcze jedno.
Najlepsze życzenia