sobota, 27 lipca 2013

Klątwa

Tak sobie myśle że jeśli wszystkie klątwy świata miałyby się gdzieś zgromadzić to była bu tu japonia, bo zarówno w mandze i w filmach jest ich pod dostatkiem.

Co do samej klątwy to wróćmy do kwestii poprzedniego posta. Zgadzam zawiniła tu jednak pozycja, bo chciałem pokazać coś od dołu, ale przecwaniłem, w wolnej chwili narysuje nową wersje.

7 komentarzy:

 1. Bez przesady, każdemu się zdarzają lepsze i gorsze momenty, ja też nie jestem zadowolony ze wszystkiego, co napisałem. To fakt, nie wyszło ci tamto, a szkoda. Masz naukę, żeby bardziej się przykładać i pracować nad pozami. Jeśli chodzi o Ranmę, to polecam ten doujin jako wzór: http://g.e-hentai.org/g/85743/4e2dd3f974/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o rysunek z klątwa? Nie emuję po prostu miałem ochotę to narysować. Miałem po prostu ochotę pożartować z motywu klątw.

   Usuń
  2. O emowaniu pisał ktoś niżej, nie ja. Ale można rzeczywiście i tak było to zinterpretować.

   Usuń
 2. Też uważam, że nie ma co emować, ale ćwiczyć i się uczyć. Nie myślałeś nad używaniem zdjęć jako referencji?
  Angielska wersja sailorkowego fika do twoich artów jest już prawie gotowa i pewnie pojawi się online w sierpniu. W międzyczasie napisałem to: http://adescave.net16.net/cave/Sailor.php# ("Blond Joke") jakbyś chciał do tego coś narysować, byłoby fajnie. Do "Drops of Juputer" niedawno dostałem też arta, jak chcesz, możesz go tam zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ej, świetnie piszesz! Bardzo mi się podobało to opowiadanie o punkach.

   Usuń
  2. O, to ty jesteś autorem tych tekstów? Pierwsza klasa, szacun.

   Usuń
  3. Dziękuję, twoje są jednak dużo lepsze.

   Usuń