sobota, 4 maja 2013

Marzenie wszystkich wrogów Raidy

To bez cienia wątpliwości jest marzenie wszystkich wrogów Raidy. Raidy jako niewolnica i jeszcze druga dla urozmaicenia. Mam nadzieje że się podoba.

7 komentarzy:

 1. Chyba znowu zmniejszyłeś proporcje, bo jakaś krótka sie wydaje. Na twoim miejscu zostawiałbym w takich sytuacjach też jakiś charakterystyczny element stroju bohaterki.
  Widać za to, że dbasz już o tło czy cień. Trochę nie bardzo rozumiem ułożenie rąk - jeśli są skute, to powinny być jednak bardziej symetrycznie ustawione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ośmielę się nie zgodzić wzrost to sześć głów. Krocze połowa wysokości, łokieć na wysokości talii, wszystko się zgadza. Według mnie jest dobrze. Możliwe że chodzi ci o stosunek szerokości głowy do barków. Co do ramion to wzorowałem się na tym http://g.e-hentai.org/s/a8bd4a77c3/69136-3 . I nie są skute tylko związane pasami.

   Usuń
  2. Ok, rozumiem, z tym, że na podanym przez ciebie arcie dziewczyna ma rękę opuszczoną w dół, idącą niżej bioder, za tyłkiem, a tu ma rękę wyraźnie zwróconą na bok.
   Co do proporcji, zostań przy 7-8 głowach, one wychodzą ci o wiele lepiej, moim zdaniem. I o wiele lepiej pasują do takich grafik.

   Usuń
  3. Zostanę tak przy orginal, ale przy Pay Body zostane przy sześciu głowach bo tak jest w grze. Sprawdzałem.

   Usuń
 2. A czemu ona jeszcze stoi? Nienauczona jakaś? Zwierzątka chodzą na czterech nogach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma skute rence, ale można tego użyć jako pretekstu

   Usuń
  2. To powinna klęczeć!

   Usuń