wtorek, 30 kwietnia 2013

golem i demon

Prezentuje moje dwa nowe rysunki. Próbowałem zrobić jakieś potwory w stylu Lighting Warrior Raidy i wpadłem na coś takiego.
 Golem
Devil Queen

Mam nadzieje że się podobają przy okazji planowanie Pay Body jest już prawie zakończone muszę jeszcze pomyśleć nad formą tytułu i biorę się do rysowania.

6 komentarzy:

 1. Dobra, proporcje i kształty już trochę poprawiłeś, chyba czas na kolejne elementy. Proponuję teraz zająć się oczami. Spróbuj je rysować inaczej, np. zamiast ostrego, zastosuje łagodne, okrągłe wygięcie powieki górnej i zrób ją nieco krótszą. Brwi z kolei zaznacz łagodniej, za to może wydłuż je trochę. Tuż nad górną powieką zastosuj jeszcze jedną delikatną kreskę, dzięki niej zwykle oko nabiera bardziej eleganckiego wyglądu. Wnętrze oczu ożyw trochę większą ilością blików, także w jego środku. Tu jest to po kolei pokazane: http://g.e-hentai.org/s/360ce0403c/501792-15

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiające, co by takie potwory mogły po pokonaniu Raidy robić z nią. Ta druga się na dominę by jeszcze mogła naddawać, ale pierwsza? Nawet dawać klapsów takimi łapami się nie bardzo da.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyśl o golenie jak o zwykłym przeciwniku na jednym z poziomów, po prostu kamienie by poszły w rozsypkę, a demonica to boss

   Usuń
  2. Może i tak, ale ja od razu zacząłem coś ciekawszego kombinować. Może mogłaby Raidy złapać i zamienić w żywą, kamienną figurę?

   Usuń
  3. Grałeś w Dragon Age tam był taki wątek krasnoludy wykorzystywały energie żywych ofiar do ożywiania golemów

   Usuń
  4. Można by zrobić inaczej, np. wtopić jej ręce i nogi w skałę, żeby nie wierzgała.

   Usuń