czwartek, 21 marca 2013

Premiera "Maid Slave Raidy"

Nareszcie. 

Nieważne jak to nazwiecie oto nowy dojin z Lighting Warrior Raidy. Już do pobrania z tego linku.

Masa paczki jest spora bo aż 48 MB, wynika to z tego, że dojin liczy 34 strony i  poszło  na niego sporo rastrów. Nie będę się rozpisywał o historii tworzenia "Maid Slave Raidy" bo zostało to już opisane w poniższym poście.

4 komentarze:

 1. Rzeczywiście, dobre, choć nadal jest trochę literówek, a w paru ważnych miejscach brakuje przecinków. Ale idziesz w dobrą stronę.

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, błędów językowych, szczególnie na ostatnich stronach, jest dość dużo. Dobrze by było, jakbyś to dał komuś wcześniej do przeczytania i poprawienia językowego. Brak przecinków czasami psuje konstrukcję całego zdania.
  Rysunkowo jest dobrze, choć nadal masz sporo drogi przed sobą. Polecam popatrzeć na tła - są puste. Warto je wypełniać, nawet rastrami. Warto przy scenach dynamicznych zastosować paski i kreski, które nadają złudzenie ruchu. Polecam popatrzeć, jak robi to najlepszy, według mnie, rysownik hentajów, czyli Black Dog: http://g.e-hentai.org/g/561698/8b5e9a206a/ Warto się uczyć od najlepszych.
  Postacie mógłbyś rysować większe, z trochę dłuższymi kończynami, bo wydają mi się ciągle niewielkie. Warto stosować więcej napisów dźwiękonaśladowych. Plamki potu na ciałach postaci też poprawiają efekt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, Black Dog jest doskonały, choć moim zdaniem jego najlepsze prace to te:
   Sky High (polskie tłumaczenie: http://g.e-hentai.org/g/293084/99057c56ea/ )
   Sex Pistols (polskie tłumaczenie: http://g.e-hentai.org/g/292976/30cd7338e9/ )
   Scary Monsters (angielskie tłumaczenie, w kolorze: http://g.e-hentai.org/g/483142/723f2681fd/ )

   Usuń
 3. Właściwie mogę tylko powtórzyć to, co napisano wyżej. Myślę, że mógłbyś popracować nad rodzajem narracji. Część treści można umieścić w ramkach obok, dzięki temu można opowiedzieć więcej bez rozbudowywania dialogów.

  OdpowiedzUsuń