piątek, 18 stycznia 2013

Premiera "X-Zaliczenie"

Nowy dojin jest już gotowy. Można go pobrać z tego adresu.

Co do planów na przyszłość wybrałem dwie ewenualności do dalszego rozwoju. wybrałem nową wersję "Maid mansion" i CG set potworów rodem z eroge. Pierwsza wersja poszła do lamusa z powodu mało nieciekawej płapki ze środkiem nasennym i nieciekawą przeciwniczką. Tak banalne że nie miało okazji przejść. Jednak pojawienie się nowej postaci zmieniło wszystko.
Yuki, chłopczyca płaska, ubierająca się po męsku z niewyparzonym językiem i prawdziwie sadystyczną osobowością. Dlatego jest mylona z mężczyzną. Przy okazji jest siostrą jednej ze znajomych Raidy.
Camilla żyła sobie w podziemiach pod Lake Blue razem ze swoim haremem, do puki nie pojawiła się Raidy.
Mimo że walczyła Camilla została pokonana.
i upokorzona. Więc Yuki chce pomścić swoją wampirzą siostrę
Na swą zemstę yuki wymyśliła coś naprawdę zabawnego.
Scenopis jest w produkcji.

2 komentarze:

  1. Znalezione błędy: Strona 6: "poszkowana" (powinno być "poszkodowana"), "sie dobrze" (powinno być się dobrze). Strona 15: "kanapk" (powinno być kanapki), strona 38: "mistrzost" (powinno być mistrzostw), strona 39 - przecinki przed że.
    Moim zdaniem jest dobrze, ale brakuje bardzo rastrów, przez co obrazki wydają się niedokończone.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję, udało ci się, to chyba twoje najdłuższe jak do tej pory osiągnięcie. Zgadzam się z Derekiem, niektóre kadry są może trochę zbyt puste, rastry mogłyby je wypełnić. Ale ogólnie to twój najlepszych doujin jak dotąd.

    OdpowiedzUsuń