środa, 31 października 2012

1500 i caption

Wreszcie stało się! W tym październikowym miesiącu mój blog przekroczył poziom 1500 wizyt. Dotychczas nie myślałem że to możliwe. Zachęca mnie to do większego wysiłku przy wkładanej pracy. Obecnie trwa edycja ostatnich stron "Okami" więc wkrótce projekt będzie dostempny i gotowy do pobrania.
Na okrase caption od Dagger

poniedziałek, 29 października 2012

niedziela, 28 października 2012

wtorek, 23 października 2012

poniedziałek, 22 października 2012

Premiera "Naprutej"

Ogłaszam wszem i wobec że seria captionów pod tytułem " Napruta" zostaje zakończona.
podbać można ją jak zwykle z mojego chomika, jak i media fire
jak i z stąd


Pewnie zauważyliście zmianę w stronach na górze, zakładka z publikacjami internetowymi została podzielona na kilka zakładek by ułatwić wam wyszukiwanie.

czwartek, 18 października 2012

środa, 17 października 2012

Ogłoszenie nowego projektu

Mniejszym oficjalnie otwieram mój nowy projekt. Jest do dojin z serii, a właściwie z eroge "Lighting warrior Raidy". Wiem że to mój drugi tego rodzaju dojin, jednak jak już przeczytaliście przestudiowałem moje błędy i wiem co robić. Tym razem będzie to parodia sceny z przegraną walką Raidy z Fon Fon z pierwszej części gry. Mam już gotowy scenopis i projekty postaci. Oto one.

Jak widzicie obie noszą stroje z drugiej części gry, pomyślałem że taki smaczek może być. To i tak prowizoryczne szkice pomocnicze w dojinie będą dokładniejsze. Wiem też że jest tu jeden fan Folles, więc skoro nie starczyło tu dla niej miejsca, to w niedalekiej przeszłości zrobie o niej caption z kolorowym rysunkiem.

Cryptonit

Zgodnie z życzeniem od Izy oto rysunek Konturowy z wybranymi przez nią postaciami. Zgodnie z zamówieniem o samodzielnym kolorowaniu.
Według mnie Lobo nie ma szans z Supermenem, ale z super girl już tak. Jak zwiększyć wredność takiego motocyklisty, niech użyje kryptonitu zamiast wibratora. Jeśli dalej myślisz o one-shotcie lub captionie możesz wykorzystać moją sugestie.

wtorek, 16 października 2012

Premiera "Dungeon"

Wreszcie gotowe. "Dungeon" jest już gotowe. Można ściągnąć i czytać ile dusza zapragnie.
Jak zwykle do ściagniecią z mojego chomika jaki stąd. 

poniedziałek, 15 października 2012

Prohibicja

Wreszcie alkoholowe życzenia zostały spełnine.
Życzenie Derek'a pijaństwo 8

Życzenie Derek'a pijaństwo 9

Do zakończenie pozostałych projektów pozostało wyrysowanie ostatniej strony "Dungeon", oraz zedytowanie tej i siedmiu pozostałych, do tego życzenie Izy.

piątek, 12 października 2012

Captiony od Dagger i moje wizje na pszyszłość

Dagger znów udowadnia że jak pisze to musi być coś grubszego kalibru. Jakiś dowód. Żeby tylko jeden.

Z tymi dwoma to już będzie okrągła dziesiątka. Nie spodziewałem się że kiedyś do moich prac będą pokazywały siętakie rzeczy. Gdy zaczynałem zewsząt negatywna krytyka, nic tylko do bani i do bani. Miło jest być docenianym. Choć w ostatnim jest pewna zabawka nie ma w tym logiki więc można to nazwać kobiecą intuicją. Dungeon powoli zbliza się do końca na edycje czekają strony 17-20, a w tej chwili rysuje 21, w głowie pojawił mi się nowy pomysł. Chce zrobić nowy dojin z "Lighting Warrior Raidy". Wiem że Devil Candle nie stało się bezstselerem, jednak jest pare powodów dla których tak się nie stało. Po pierwsze chciałem to wydać w druku i uparłem się na ilość 31 stron, powinienem zamieścić to w mniejszej ilości stron, do tego mogłem lepiej rozplanować historie. Do tego zbyt ściśle trzymałem się treści gry i nie mogłem dodać dojinowi dodatkowego uroku. Wyciągnołem odpowiednie wnioski i moge zrobić kolejny dojin.

Promile

Kolejne trzy alkocholowe życzenia


Życzenie Derek'a pijaństwo 5

Życzenie Derek'a pijaństwo 6
Życzenie Derek'a pijaństwo 7

czwartek, 11 października 2012

Straszliwa siostra

Życzenia i moja manga nadal są w produkcji. Ostatnio narysowałem to.
Lina Inverse wykończyła: kilka królest, zniszczyła kilka miast i wiosek, wybiła kilkaset band zbójeckich, pokonała Shabranigdo, Demonicznegho króla smoków, Mistrza piekieł i klona Rezo oraz jest znana jako naturalny wróg wszystkiego co żyje i zwiastun zagłady. Boi się tylko jednego. Swojej starszej siostry Luny Inverse, która dorabia jako kelnerka. Według niej jest jest szalona, brutalna i bezwzględna. Pytanie skoro ludzie uciekają na widok Liny, to jak straszna jest Luna?

poniedziałek, 8 października 2012

Więcej alkocholu i wychodzenie z frustracji


Zrobiłem dwa kolejne zamówione przez Derek'a arty do planowanej przez niego serji captionów. Niestety ostatnio ogarnia mnie frustracja, która przeszkasza mi w odpowiednim rysowaniu. Na szczęście powoli z niej wychodze.

środa, 3 października 2012

Picie na umór

Dwa pierwsze życzenia Derek'a zostały spełnione

Picie jest niezdrowe pamiętajcie. Wątpie by Tsunade dałą sie tak upić, pozatym wyobraźcie sobie coś takiego z Rockiem Lee. Apokalipsa w kielisku wódki. Mnie przydałby się mały szał, bo rysowanie idzie mi opornie, może nie tak opornie, ale nie tak dobrze jakbym chciał. Większość sił inwestuje w Dungeon. Obecnie mam skończone 11 stron, trzy czekają na wykończenie. JEdnak jestem zadowolony z osiągniętych postempów. Tu mamy jeden z moich lepszych kadrów.

Ta trójka bardzo mi się podobada, ale patrząc na zawody w M&A podpisali umowe na stanowisko: pionek w armi złego. Powinni przeczytać drobny druk na odwrocie umowy "Prawdopodobieństwo niedoczekania emerutury 99,9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999%". Nieważne mniej niż 100%.


poniedziałek, 1 października 2012

Caption , ciut przy długi

Tak by się odprężyć od spełnianiu życzeń o Tsunade i tworzenia mojej nowej mangi. narysowałem to.
Pomyślałem że zrobie też do tego caption zaczołem pisać. Pisałem i pisałem, ale nie wiedzieć kiedy zrobiło się coś takiego.

Pełną wersje mogra pobrać z tąd
Jeśli sięspodoba pomyśle o ciągu dalszym i zaciągne do tego Raidy.