czwartek, 1 listopada 2012

Premiera Okami

Nareszcie gotowy mój nowy dojin.
Możecie go już śmiało pobierać.
Pobierajcie i czytajcie.
Mam nadzieje że się spodoba.

Mam też pomysł na kolejny pomysł raczej duży bo to zbiór one-shot'ów o tematyce Dungeon.
Może nawet wyśle to do jakiegoś wydawnictwa.

7 komentarzy:

 1. Ta rozdzielczość jest za duża. Każdy obrazek wczytywał mi się po kilka minut. Poprawiła się jakość tekstu, nie ma już literówek. Są strony, które byłoby do poprawki, jak np. szósta i siódma, gdzie dupa Raidy jest krzywa i kanciasta. Tak samo cycki na ostatniej. Przydałaby się jedna strona więcej albo jakiś dłuższy tekst z epilogiem na samym końcu. Poza tym, idziesz w dobrą stronę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki sam przyznaje że jest krótka. Nie ma błędów bo sprawdzałem to w wordzie. Przy okazji z ostatnią stroną miałem też sporo problemów.

   Usuń
 2. Chyba się z tym spieszyłeś, bo pierwsze strony są świetne, a im dalej, tym sprawia to wrażenie rysowania w pospiechu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może nie jest to profeska ale nie jest zle.Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może nie jest to profeska ale nie jest zle.Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi sie podobało. Fajno jest coś takiego po naszemu przeczytać XD Paluch w górę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że idzie Ci coraz lepiej w tworzeniu własnych projektów. Pierwsze strony był dla mnie po prostu niesamowite. Widać, że się starałeś, kolory są ładne i dokładnie nałożone.
  Końcówka trochę straciła na jakości, jakbyś śpieszył się, by jak najszybciej to skończyć. Było trochę kantów i krzywizn, zwłaszcza w figurze Raidy.
  Jednak naprawdę kawał dobrej roboty, zaczyna Ci rysowanie iść coraz płynniej i idziesz w dobrym kierunku. Oby tak dalej.
  Pozdrawiam

  Iza

  OdpowiedzUsuń