środa, 17 października 2012

Cryptonit

Zgodnie z życzeniem od Izy oto rysunek Konturowy z wybranymi przez nią postaciami. Zgodnie z zamówieniem o samodzielnym kolorowaniu.
Według mnie Lobo nie ma szans z Supermenem, ale z super girl już tak. Jak zwiększyć wredność takiego motocyklisty, niech użyje kryptonitu zamiast wibratora. Jeśli dalej myślisz o one-shotcie lub captionie możesz wykorzystać moją sugestie.

6 komentarzy:

 1. Lobo bił się z Supermanem. I rozniósł go na kopach, tak że Superman musiał uciekać i w końcu przeżył tylko dzieki temu, że pokazał Lobo hologram ze swoją śmiercią. A z Supergirl pewnie poszłoby mu jeszcze szybciej.
  Rysunek wyszedł ci nieźle, tylko dłonie Supergirl możnaby zrobić dokładniej, najlepiej byłoby je związać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lobo znam tylko z ligi sprawiedliwych. z super girl myślałem o promieniu wiążącym no wiesz świetlne kule łączona światłem.

   Usuń
 2. Nie zgodzę się, że nie ma szans z Superem, jako przykład dając słowa Dereka. Lobo jest po prostu nie do pokonania (no nie licząc epizodu przed staniem się nieśmiertelnym).
  Co do rysunku bardzo za niego dziękuję, podoba mi się. Naprawdę ciekawy pomysł z tym kryptonitem. Coś czuję, że podsunąłeś mi niezłą sugestię, co do opowiadania. Za to też dziękuję.
  Biorę się do kolorowania i mam co do tego jedno pytanie. Czy wolno mi wingerować w szkic dodając, np. trochę szczegółów czy dodatków w stylu, nie wiem, charakterystycznego naszyjnika Lobo? Jeśli jednak wolisz, by szkic pozostał tak jak jest, uszanuję twoją decyzję.
  Aha i jeszcze jedno, czy chciałbyś zobaczyć efekt końcowy, bo i takowy mogę przesłać?
  Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam.

  Iza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udzielam odpowiednich licencji pod warunkiem że potem prześlesz mi gotową wersje. Umieszczę ją albo link do niej w pracach fanów.

   Usuń
 3. Oczywiście, na pewno prześlę. W końcu to też Twoja praca.
  Dzięki raz jeszcze.

  Iza

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że po wsadzeniu tam kryptonitu powinna dość szybko zemdleć...

  OdpowiedzUsuń