poniedziałek, 1 października 2012

Caption , ciut przy długi

Tak by się odprężyć od spełnianiu życzeń o Tsunade i tworzenia mojej nowej mangi. narysowałem to.
Pomyślałem że zrobie też do tego caption zaczołem pisać. Pisałem i pisałem, ale nie wiedzieć kiedy zrobiło się coś takiego.

Pełną wersje mogra pobrać z tąd
Jeśli sięspodoba pomyśle o ciągu dalszym i zaciągne do tego Raidy.

5 komentarzy:

 1. Bardziej opowiadanie niż caption. Ale nieźle, nieźle... ciekawe, co ona jeszcze wymyśli, żeby złamać Linę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się, to jest już opowiadanie. Ale naprawdę, powinieneś zwracać większą uwagę na pisownię, bo przy takim długim tekście te błędy bardzo męczą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak wiem z pisownią zawsze miałem krucho. Sam się domyslłem że to opowiadanie. tytuł posta miał odzwierciedłać początkowy plan i to co otrzymałem

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się, jeśli piszesz coś tak długiego, to już o pisowni trzeba pomyśleć. Najlepiej poprosić kogoś, żeby przeczytał i poprawił, albo skorzystać z poprawiacza pisowni w Wordzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Błąd wkradł się nawet w tytuł wpisu, co jest potworne. Skoro masz problemy z pisownią, to spróbuj czasami poczytać książki, to naprawdę pomaga. Wtedy całość będzie się czytać znacznie lepiej, co wpłynie w pewien sposób na ilość wejść, bo sporo osób, po zobaczeniu tak rażących błędów jak 'z tąd' zamiast 'stąd' lub wspomnianego już 'przydługi' pisanego rozłącznie, po prostu nie zajrzą tutaj drugi raz. Jak rozumiem, lubisz mangę, ale opowieści obrazkowe opierają się - kto by pomyślał! - głównie na obrazkach, tekstu tam mało, stąd i ortografia kuleje.

  OdpowiedzUsuń